Rozšírenie + TEKKIT server.

Po dlhšej odmlke vám opäť píšem a to rovno s viacerými novinkami. (Pre hráčov minecraftu je dôležitá len tretia novinka)
Prvou z nich je meno našej domény a to „Mizecraft“. Pôvodne to bol len názov nášho serveru, no od teraz to bude popisovať celkovo štruktúru našich stránok.  Ďalšou vecou je plánovaná zmena samotných stránok. Aktuálne stránky sa presunú na adresu minecraft.mizecraft.sk (no ako doteraz sa naň dostanete aj štandardným mizecraft.sk). Pravdepodobne však pribudnú nové a to budú samp.mizecraft.sk, cs.mizecraft.sk a tf.mizecraft.sk, ktoré budú reprezentovať GTA:SA multiplayer, Counter Strike (1.6 a Source) a Team Fortress 2.
Druhou novinkou sú ako ste asi už pochopili budú serveri pre dané hry. Pri týchto serveroch neuvidíte žiadne kupovanie VIP a iné znehodnocovanie hráčov, no pokúsime sa vám priniesť aj ďaľšie.
A konečne posledná – tretia novinka – Spúšťame TEKKIT server. Áno už raz sme ho mali a nevydržal, no tento krát to dúfajme bude iné. Táto vec bude zrealizovaná zo všetkých ako prvá a pracuje sa na nej už teraz. Okrem toho je možné že zo servera mizecraft bude odstránený VIP systém a bude zmenená adresa IP, to je však ešte neisté.

Ďakujem vám za prečítanie novinky a ak máte otázky, nebojte sa napísať komentár.

Agrael11

Comments are closed.